Vinnige & Effektiewe Aflewering!

Grootmaat Brandstof Verskaffers

Puik diens teen die regte prys!

Ons maak elke druppel tel!

Vir al jou Brandstof behoeftes!

Brandstofprys vooruitskouing vir volgende maand:

16c

50ppm Diesel

soos op 4/12/2019

 

Baie welkom by ons Webwerf.

Ons nooi u graag om deel te wees van ons talle tevrede kliënte wat baie jare  alreeds met ons besigheid doen. Die besigheidswêreld is ongenaakbaar en elke dag vol uitdagings. Ons besef dit en doen alles in ons vermoë om die beste transaksie moontlik op die tafel te plaas sodat jou plaas of besigheid suksesvol bedryf kan word. 

 

Depots landwyd

Miljoen liter versprei per maand

Olie verspreidings depot

Duisend liters olie & verwante smeermiddels per maand

Platrand - Hoofkantoor

Sel: 082 323 0695
winkelhaak@mweb.co.za

Balfour

Tel: (017) 773 - 1724
balfour@winkelhaak.co.za

Bethal

Tel: 079 508 6066
bethal@winkelhaak.co.za

Clocolan

Sel: 083 293 2803
clocolan@winkelhaak.co.za

Delmas

Tel: (013) 665 - 5600
delmas@winkelhaak.co.za

Ermelo

Tel: (017) 819 - 5427/9
ermelo@winkelhaak.co.za

Frankfort

Tel: (058) 813 - 1971
frankfort@winkelhaak.co.za

Hendrina

Tel: (013) 293 - 0150
hendrina@winkelhaak.co.za

Newcastle

Tel: (034) 315 - 4414/8
newcastle@winkelhaak.co.za

Petrus Steyn

Tel: (058) 871 - 3830
petrussteyn@winkelhaak.co.za

Vrede

Tel: (058) 913 - 1548
vrede@winkelhaak.co.za

Vir enige navrae:

Produk

2 + 3 =