Select Page

Vinnige & Effektiewe Aflewering!

Grootmaat Brandstof Verskaffers

Puik diens teen die regte prys!

Ons maak elke druppel tel!

Vir al jou Brandstof behoeftes!

Brandstofprys vooruitskouing vir volgende maand:

14c

50ppm Diesel

soos op 6/11/2019

 

Baie welkom by ons Webwerf.

Ons nooi u graag om deel te wees van ons talle tevrede Kliënte wat baie jare  alreeds met ons besigheid doen. Die besigheidswêreld is ongenaakbaar en elke dag vol uitdagings. Ons besef dit en doen alles in ons vermoë om die beste transaksie moontlik op die tafel te plaas sodat jou plaas of besigheid suksesvol bedryf kan word. 

 

Depots landwyd

Miljoen liter versprei per maand

Olie verspreidings depot

Duisend liters olie & verwante smeermiddels per maand

Platrand - Hoofkantoor

Tel: (017) 785 - 1019
Sel: 082 323 0695
Faks: (017) 785 - 1022
winkelhaak@mweb.co.za

Balfour

Tel: (017) 773 - 1724
Faks: (017) 773 - 1723
balfour@winkelhaak.co.za

Bethal

Tel: 079 508 6066
bethal@winkelhaak.co.za

 

Clocolan

Tel:
Sel: 083 293 2803
clocolan@winkelhaak.co.za

Delmas

Tel: (013) 665 - 5600
Faks: (013) 665 - 5601
delmas@winkelhaak.co.za

Ermelo

Tel: (017) 819 - 5427/9
Faks: (017) 819 - 5443
ermelo@winkelhaak.co.za

Frankfort

Tel: (058) 813 - 1971
Faks: (058) 813 - 2214
frankfort@winkelhaak.co.za

Hendrina

Tel: (013) 293 - 0150
Faks: (013) 293 - 0151
hendrina@winkelhaak.co.za

Newcastle

Tel: (034) 315 - 4414/8
Faks: (034) 315 - 4416
newcastle@winkelhaak.co.za

Petrus Steyn

Tel: (058) 871 - 3830
Faks: (058) 871 - 3455
petrussteyn@winkelhaak.co.za

Vrede

Tel: (058) 913 - 1548
Faks: (058) 913 - 1778
vrede@winkelhaak.co.za

Vir enige navrae:

Produk

6 + 6 =